O firmie

Trakcja System - polska energetyka kolejowa

Firma została założona w 2012 roku ze 100% udziałem kapitału polskiego.

Trakcja System Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą o ugruntowanej już pozycji na rynku, która specjalizuje się i oferuje swoje usługi w branży budowlanej o specjalności elektroenergetycznej. Na bazie doświadczeń i posiadanych uprawnień jesteśmy w stanie kompleksowo realizować zadania inwestycyjne w zakresie projektowania, przebudowy oraz modernizacji sieci trakcyjnej oraz instalacji elektroenergetycznych w obrębie infrastruktury kolejowej.

Image
Image

Roboty budowlane i usługi projektowania realizowane są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynieryjno-techniczną posiadającą wymagane uprawnienia oraz wieloletnią praktykę w budownictwie. Wyznacznikiem stabilnej sytuacji w firmie jest pozyskiwanie wysokiej klasy specjalistów. Do 2019 r. trzykrotnie zwiększyliśmy zatrudnienie na stanowiskach robotniczych i inżynierskich.

Dysponujemy nowoczesną, stale rozbudowywaną bazą sprzętowo-transportową, co stanowi istotny atut przy wykonywaniu prac.

Image

Jakość naszych usług potwierdza wdrożony i certyfikowany System Zarządzania Jakością wg normy PN-EN ISO 9001:2015. Zakres wymagań Systemu Zarządzania Jakością obejmuje "Świadczenie usług projektowania, budowy i modernizacji w obszarze kolejowej sieci elektroenergetycznej”.

Certyfikat ISO 9001:2015
Polityka jakości