O firmie

Trakcja System - polska energetyka kolejowa

TRAKCJA SYSTEM kompleksowo realizuje inwestycje w zakresie projektowania i modernizacji sieci trakcyjnej oraz instalacji elektrycznych w obrębie infrastruktury kolejowej.

Spółka została założona w 2012 r. w 100% udziału kapitału polskiego.

Image
Image


Roboty budowlane oraz usługi projektowania realizowane są przez zespół doświadczonych pracowników posiadających bogatą wiedzę specjalistyczną, wszystkie wymagane uprawnienia i wieloletnią praktykę zawodową w branży.

Dysponujemy specjalistyczną i nowoczesną bazą sprzętowo-transportową, którą wciąż rozbudowujemy.

NASZA MISJA

Budujemy polską energetykę kolejową w oparciu o rodzimy kapitał. Od 2012 r. kompleksowo realizujemy inwestycje w zakresie projektowania, modernizacji sieci trakcyjnej oraz instalacji elektroenergetycznych.
Doskonale znamy swoją branżę co daje nam pełną świadomość szans i zagrożeń rynkowych. Nasz sukces jest wynikiem wieloletniego doświadczenia, zaangażowania oraz sumiennej i uczciwej pracy opartej o wyznawane przez nas wartości.

Image

JAKOŚĆ NASZYCH USŁUG potwierdza wdrożony i certyfikowany System Zarządzania Jakością wg normy PN-EN ISO 9001:2015. Zakres wymagań Systemu Zarządzania Jakością obejmuje "Świadczenie usług projektowania, budowy i modernizacji w obszarze kolejowej sieci elektroenergetycznej”.

Certyfikat ISO 9001:2015
Polityka jakości